Utazási ügyintéző állás, érdekes projekt munka hosszútávon

Gyakran olvasok utazással kapcsolatos állás ajánlatokat, nosztalgikus érzések és a mai friss trendek keveredése ez a számomra. Néha megakad a szemem egy-egy munka, projekt vagy állás ajánlaton, jobbon mint az átlagos. Egy unalmas pénzváltói, szezonban standon álldogálós munka helyett, vagy egy olcsó utakat értékesítő pörgős utazási irodai munka helyett más alternatíva. Lásd. pl.:

Budapesti központunkba keresünk új kollégát határozott időre (1,5 év), az alábbi pozícióra:

Utazási koordinátor

Feladatai lesznek:

Belföldi és külföldi kiküldetések szervezése, nyilvántartások vezetése.

Folyamatos kapcsolattartás valamennyi érintett szervezeti egységgel, előre tervezett, valamint hirtelen felmerülő utazási igények egyeztetése, szükséges információk begyűjtése.

A piaci ajánlatok közül a minden szempontból legkedvezőbb repülőjegy ajánlatok felkutatása és jóváhagyás után beszerzése. Folyamatos együttműködés a partner utazási irodával, ajánlataik folyamatos összevetése az online irodák ajánlataival.

Minden szempontból legideálisabb szálláshelyek felkutatása és foglalása.

Az utazó munkavállalók részére utasbiztosítások választása és megkötése online.

Az utazó munkavállalók részére utazási előlegek és napidíj összegek előzetes kalkulációja, annak biztosítása, hogy vezetői jóváhagyást követően az összegek még indulás előtt átutalásra kerüljenek a Pénzügyi Osztály által.

Kiküldetési elszámolások begyűjtése a hazaérkezett kollégáktól, elszámolások elkészítése, majd továbbítása a Pénzügyi Osztály részére.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

Minimum középfokú végzettség
Középfokú aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)
Megbízható, precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
Nagyfokú proaktivitás
Előnyt jelentenek:

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Online foglalási rendszerek ismerete (Expedia, Booking.com, Skyscanner.com, stb.

Amit biztosítunk:

Versenyképes jövedelem
Folyamatosan fejlődő, hazai vállalati háttér
Fiatalos, kihívásokkal teli munkakörnyezet
A 3DHISTECH nem átlagos kereskedelmi vagy gyártó cég, nem csak kutatás-fejlesztési alaptevékenységünk különleges, hanem a világ minden tájára utazó kollégák utazásainak megszervezése szintén izgalmas kihívást jelent!

Cím: Budapest, Öv u. 3, 1141
Kapcsolattartó: Róth Anett – HR Manager 3DHISTECH Ltd